Про Best School

Best School є логічним продовженням мережі дитячих садочків Baby Best. Після того, як ваш малюк відвідував приватний садочок, у батьків складаються певні бачення та стандарти щодо подальшого навчання їх малюка у школі. І оскільки у садочку вже є підготовчий клас для дошколяриків, ми вирішили перенести концепт “Все найкраще - дітям” і у площину сучасної української освіти.

Хочу на екскурсію
Зображення на шкільну тематику

Цінності, які транслює Best School

Марина Тимінська - директор та засновник Best School

Марина Тимінська

Марина Тимінська – директорка, засновниця приватної школи Best School та мережі дитячих садочків Baby Best. В першу чергу Марина Сергіївна така ж мама, як і кожна з вас. Яка бажає дати своїм та вашим дітям все для їх успіху у майбутньому. Маючи трьох синів та практичний досвід роботи дитячим психологом, Марина Сергіївна розуміє особливості розвитку та навчання кожної дитини.

“Я відкрила свій садочок, бо не могла знайти нічого відповідного для своїх синів – це було зі старшим, з середнім та молодшим. Няні, державні садочки – все це не те. Тому, у мене не було сумнівів, що наступним кроком стане школа: сучасна, безпечна, фундаментальна. Наразі, ми починаємо з першого класу і будемо розвивати класи й надалі. Щоб через десятки років випускати обізнаних, творчих та прогресивних молодих українців та українок, які будуть робити відкриття, розвивати та підтримувати нашу державу.”

Best School – це приватна школа, яка має ліцензію від МОН України, а отже документи про освіту отримані у нас мають юридичну силу, а програма відповідає всім стандартам.

Хочете до нас на екскурсію?

Залиште свої контакти, щоб адміністратор міг проконсультувати вас з усіх питань

    Я згоден з умовами оферти